Дермато-косметологічний центр
(032) 275-36-71, (067) 761-25-56

Зморшки

Зморшки – це складки шкіри, поява яких пов’язана з віком. Процеси природного старіння шкіри запускаються в досить юному віці, але до 25 – 30 років вони практично не мають зовнішніх проявів оскільки присутня здатність шкіри до самовідновлення Проте внутрішні ресурси небезмежні, тому поступово колишня пружність і еластичність втрачаються, утворюються ранні зморшки. Механізм старіння шкіри є генетично детермінований процес, тому у одних людей її результати проявляються швидше, і інших – повільніше.

Формування зморшок пов’язане з втратою вологи і недоліком пружності в результаті браку білкових молекул колагену і еластину. Уповільнення процесів регенерації відбувається в наслідок вікових змін в клітинах шкіри. Зменшується їх поділ, втрачається здатність до утримання вологи і синтезу необхідних речовин. Цьому сприяє незбалансоване харчування і різні дієти, що призводять до нестачі в організмі вітамінів, мінералів, білків, жирів і вуглеводів. На роботу клітин шкіри негативно впливають стресові ситуації і неправильний спосіб життя – недосипання, відсутність свіжого повітря і фізичної активності, шкідливі звички.

Виділяють кілька типів складок, в залежності від місця їх розташування, виразності:

  • мімічні зморшки
  • глибокі
  • зморшки навколо очей
  • на лобі
  • носо-губні
  • на шиї


Причини появи зморшок

Крім природного процесу старіння в появі мімічних зморшок велике значення відводиться стану лицьової мускулатури. Її активне скорочення призводить до формування поперечних і повздовжніх складок на лобі, в куточках очей і рота. Цьому сприяє звичка бурхливого виражати свої емоції – морщити чоло, супити брови, щулити очі, посміхатися. Певне значення в процесі формування зморшок має і негативний вплив забруднень, що надходять з навколишнього середовища. У зв’язку з цим особливо важливим є щоденний правильний догляд за шкірою. Він допомагає нейтралізувати шкідливі впливи і заповнити біологічно активних речовин.

Останнім часом науково доведено негативний вплив ультрафіолетових променів, що приводить до фотостаріння шкіри. Фотостаріння шкіри виражається в підвищенні сухості, в’ялості, появі сіточки дрібних зморшок. Крім того, збільшення кількості вільних радикалів сприяє злоякісному переродження клітин. Причинами служить надмірне перебування на сонці і зловживання відвідуванням солярію.

 

Як позбутися зморшок

Для попередження, корекції і усунення вікових змін шкіри сучасна косметологія пропонує безліч ефективних і безпечних методів омолодження шкіри:
- уколи Батокса,
- контурна пластика,
- біоревіталізація,
- мікродермобразція,
- мікротокова терапія,
- пілінги,
- масажі та ін.

Слідкуйте за нами!

         

Контакти

м. Львів, вул. Ю.Дороша, 3/1

Телефони:
(032) 2753671, (067) 7612556

E-mail:
yakubovych@yahoo.com
tarkomarko@yahoo.com

Надіслати повідомлення

Неверный ввод
Неверный ввод
Капча
Неверный ввод

© 2016–2020 Дермато-косметологічний центр. Всі права застережені. Створення сайту – Студія «Perfect City».