Дермато-косметологічний центр
(032) 275-36-71, (067) 761-25-56

Контурна пластика

Контурна пластика – це один із самих ефективних, швидких, безпечних та діючих методів терапевтичної корекції шкірних складок і зморщок. Мета контурної пластики зменшити вираженість ознак старіння та покращити зовнішній вигляд пацієнта. Введення філерів на основі гіалуронової кислоти дозволяє не тільки досягнути добрий естетичний результат, але має стимулюючий вплив на природні метаболічні процеси.

Фактором успіху ін`єкційної корекції зморщок в нашому центрі є:

  • знання спеціалістами властивостей різних ін`єкційних матеріалів
  • високі професійні навички в техніці введення препаратів
  • підбір препаратів і методики введення із врахуванням індивідуальних особливостей кожного пацієнта.

Ми працюємо препаратами на основі гіалуронової кислоти. Гіалуронова кислота (ГК) – основний фізіологічний компонент сполучної структури шкіри, який забезпечує певний рівень гідратації. Молекула ГК володіє природною здатністю акумулювати та утримувати навколо себе воду. Ця властивість ГК і надає молодій шкірі гладкості і пружності. З віком синтез ГК сповільнюється, її кількість у шкірі зменшується і як наслідок – зменшується зволоження шкіри.

Препарати, які використовуються в нашому центрі не тваринного походження, характеризуються високою ступінню очистки, що гарантує високу біосучасність і толерантність. Препарати не містять тваринних білків і не потребують попереднього алерготесту.

Препарати, які ми використовуємо:

  • Surgiderm (24 XP, 30 XP), Surgilips –французька лабораторія Lea derm;
  • Juvederm(18, 24, 30) – французька компанія Lea derm;
  • Teosyal швейцарська лабораторія TEOXANE.

Всі ін`єкційні препарати на основі гіалуронової кислоти відповідають вимогам європейського стандарту по стерилізації і біосумісності, і з часом розсмоктуються під впливом ферментів шкіри.

При виконанні лікувальної процедури ін’єкційної контурної пластики препаратами гіалуронової кислоти укладається письмове інформаційна згода пацієнта та видається пам’ятка клієнта.

Слідкуйте за нами!

         

Контакти

м. Львів, вул. Ю.Дороша, 3/1

Телефони:
(032) 2753671, (067) 7612556

E-mail:
yakubovych@yahoo.com
tarkomarko@yahoo.com

Надіслати повідомлення

Неверный ввод
Неверный ввод
Капча
Неверный ввод

© 2016–2020 Дермато-косметологічний центр. Всі права застережені. Створення сайту – Студія «Perfect City».