Дермато-косметологічний центр
(032) 275-36-71, (067) 761-25-56

Мікродермобразія

Мікродермобразія - це сучасний метод шліфовки шкіри за допомогою мікрокристалічного порошку оксиду алюмінію, тобто один з видів механічного пілінгу який дозволяє згладити, оновити поверхневий шар шкіри, вирівняти рубці, зменшити кількість дрібних зморшок, і в цілому значно поліпшити стан вашої шкіри.

Цей спосіб омолодження був розроблений ще в далекі вісімдесяті роки, але навіть ще кілька років тому він був порівняно малодоступний враховуючи свою дорожнечу. Однак, останнім часом мікродермобразія все більше і більше набирає популярність, в першу чергу завдяки зниженню її вартості. При цьому виді шліфування вплив на шкірний покрив сильніший ніж при пілінгу фруктовими кислотами, але менш травматичний, ніж процедура пілінгу фенолом, і звичайно ж набагато менш травматично ніж пластична хірургія. Тому мікродермобразія може вирішити самі різні проблеми шкіри обличчя.

Покази для проведення процедури мікродермобразія:

 • рубці (після перенесених травм і операцій, після вугрів, атрофічні і гіпертрофічні рубці).
 • вікові зміни шкіри
 • пігментація
 • в'яла шкіра
 • дрібні зморшки
 • проблемна шкіра
 • розширені пори
 • розтяжки


Протипокази:

 • купероз
 • дерматоз в активній стадії
 • гнійничкові та вірусні ураження шкіри


Хід процедури:

Під час мікродермобразії на шкіру через спеціальні трубки з високою швидкістю подається потік мікроскопічних кристалів оксиду алюмінію. За своїм хімічним складом оксид алюмінію абсолютно нешкідливий для людини, він не подразнює шкіру, не призводить до нагрівання шкірних покривів і в принципі не здатний завдати глибоких ран. Оксид алюмінію володіє прекрасними абразивними властивостями. Абразивна дія кристалів оксиду алюмінію абсолютно безболісна тому, що він впливає виключно на поверхневі шари шкіри які не мають нервових закінчень.

Крім своїх гіпоалергенних властивостей, кристали оксиду алюмінію мають форму зірочки що добре позначається на їх абразивній функції. Спочатку кристали потрапляють в епідерміс а потім вакуумний апарат висмоктує їх разом з ороговілими частинками шкіри. Циклічність такої процедури дозволяє провести досить глибоку але при цьому абсолютно нетравматичну ексфоліацію, оскільки у верхньому шарі епідермісу починається прискорений поділ нових клітин, які через пару процедур замінюють старий шкірний покрив. Мікродермобразія зарекомендувала себе як відмінний метод усунення рубців, які залишилися після вугрової хвороби. Мікродермобразія має подвійний ефект – вирівнює шар епідермісу і стимулює таким чином, зростання молодих клітин.

При проведенні процедури немає необхідності в анестезії і реабілітаційному періоді. Мікрошліфовка малотравматичні і як правило, не супроводжується побічними ефектами.

Результат після мікродермабразії:

 • зменшуються пігментні плями;
 • редукуються неглибокі зморшки;
 • глибокі зморшки розгладжуються;
 • звужуються пори;

Потужна регенерації стимулюється вироблення еластану та колагену, що додає шкірі пружність і здоровий зовнішній вигляд; контур обличчя стає більш чітким, шкіра гладкою і ніжною, на щоках з'являється рум'янець.

Кількість процедур мікродермабразії:

Необхідна кількість - від 4 до 6 процедур. Проводиться процедура мікродермабразії, як правило, не частіше разу на тиждень. Тривалість однієї процедури мікродермабразії становить 30 хв. Після процедури залишається невелике почервоніння на шкірі, яке зникає через 30-50 хвилин, що дозволяє відразу повернутися до звичного способу життя. Процедура проводиться в будь-який час року. Мікрошліфовку виконують не тільки на обличчі, але і на шиї, декольте, руках, плечах.

Реабілітаційний період:

По завершенню процедури мікродермабразії шкіра деякий час зберігає чутливість до сонячного світла, і протягом доби після сеансу виходити на сонячне світло не рекомендується. Якщо Ви змушені вийти на сонячне світло, то обов'язково застосовуйте сонцезахисний крем з високим фактором захисту. Крім цього, відшліфована шкіра перші кілька днів після сеансу реагує на гарячу воду і піт, тому треба буде уберегти себе від сильних фізичних навантажень.

Слідкуйте за нами!

         

Контакти

м. Львів, вул. Ю.Дороша, 3/1

Телефони:
(032) 2753671, (067) 7612556

E-mail:
yakubovych@yahoo.com
tarkomarko@yahoo.com

Надіслати повідомлення

Неверный ввод
Неверный ввод
Капча
Неверный ввод

© 2016–2020 Дермато-косметологічний центр. Всі права застережені. Створення сайту – Студія «Perfect City».