Дермато-косметологічний центр
(032) 275-36-71, (067) 761-25-56

Фотоомолодження

Природним бажанням кожної нормальної людини є бажання не старіти. Ця тема є і буде завжди актуальною, доки люди не навчаться жити вічно. Від еліксиру вічної молодості до фотоомолоджування.

Що таке процедура фотоомолоджування? Це методика усунення вікових змін шкіри обличчя і тіла із застосуванням високоінтенсивного світлового потоку, з довжиною хвилі від 550 до 1200 нм. На сьогоднішній день ця процедура є практично безболісною і безпечною. Фотоомолоджування не супроводжується побічними ефектами, оскільки не ушкоджує шкірний покрив.

Яка ж дія фотоомолоджування на шкіру? Курс з декількох процедур фотоомолоджування дозволяє усунути дрібні зморшки і зробити менш помітними великі та запобігти появі нових. Чудовий ефект дає фотоомолоджування при фотостарінні, коли відбувається раннє в'янення шкіри через передчасне руйнування коллагенових волокон шкіри під дією УФ-випромінювання сонячного світла.

Фотоомолоджування, завдяки особливим характеристикам світлового імпульсу, стимулює процеси регенерації і, що особливо важливо, природного синтезу колагенових і еластинових волокон у шкірі. Це призводить до яскраво вираженого ефекту ліфтингу шкіри, оскільки нові колагенові волокна стають добрим «каркасом» шкіри обличчя, забезпечуючи її пружність.

Фотоомолоджування також є одним з найбільш дієвих методів видалення пігментних плям, судинних утворень, дрібної сіточки зморшок і небажаного обволосіння. Дії може піддаватися не лише обличчя, але і шкіра тіла (живота, стегон, спини), що особливо значимо для рук, декольте і шиї.

Зазвичай курс фотоомолоджування складається з 3-7 процедур, з інтервалом в три-чотири тижні. Позитивний результат спостерігається вже після першого сеансу. Тривалість кожної процедури фотоомолоджування займає близько 20-40 хвилин, залежно від зони обробки. Глибина, сила і час дії визначаються індивідуально, залежно від виду проблеми, місця її розташування і стану шкіри.

Зазвичай на область лікування наноситься охолоджуючий гель, а для захисту очей від яскравого світла надіваються спеціальні темні окуляри. Сеанс складається з серії коротких фотоспалахів, направлених на проблемну зону. Процедура супроводжується легким відчуттям жару або поколювання.

Після фотоомолоджування на шкірі спостерігається тимчасове невелике почервоніння. Коли воно проходить, шкіра виглядає молодшою — набуває однорідного здорового кольору, стає пружною. Для збереження ефекту фотоомолоджування рекомендується не засмагати протягом двох тижнів після процедури і обмежити відвідування сауни і лазні у найближчі 3 дні.

Найчастіше фотоомолоджування фахівці рекомендують проводити на зрілій і старіючій шкірі обличчя — тоді процедура усуває підвищену сухість, стоншування, втрату пружності шкіри. І при необхідності позбавляє від судинних змін і пігментних плям. Але фотоомолоджування проводиться і на молодій шкірі — для вирішення проблеми підвищеної жирності, акне — це вже так зване фотолікування акне.

Протипоказання до проведення фотоомолоджування: вагітність, системні захворювання сполучної тканини, схильність до утворення келоїдів, декомпенсовані загальні захворювання, онкопатології, фотодерматози.

 

Слідкуйте за нами!

         

Контакти

м. Львів, вул. Ю.Дороша, 3/1

Телефони:
(032) 2753671, (067) 7612556

E-mail:
yakubovych@yahoo.com
tarkomarko@yahoo.com

Надіслати повідомлення

Неверный ввод
Неверный ввод
Капча
Неверный ввод

© 2016–2020 Дермато-косметологічний центр. Всі права застережені. Створення сайту – Студія «Perfect City».