Дермато-косметологічний центр
(032) 275-36-71, (067) 761-25-56

PQ AGE пілінг (безін'єкційна біоревіталізація)

Сьогодні салони краси використовують безліч косметичних засобів для омолодження шкіри. Особливу популярність в країнах Європи і Азії набув інноваційний пілінг італійської міжнародної компанії PROMOITALIA.

Фірма Промоіталія займає лідируючі позиції на ринку естетичної косметології і виробляє ефективні засоби для омолодження шкіри вже протягом 23 років. Вінцем творіння цієї компанії є сучасний PQ AGE пілінг.

Покази до PQ AGE пілінгу:

 • Явні ознаки фотостаріння шкіри;
 • Структура шкіри в'яла і дрябла, зморшкувата;
 • Надмірна жирність шкіри;
 • Зайва пігментація шкірного покриву;
 • Наявність рубців;
 • При лікуванні акне та постакне.

PQ AGE пілінг абсолютно атравматичний. Після проведення першої ж процедури спостерігається ліфтинг, а невеликі зморшки помітно розгладжуються, шкіра стає щільною і пружною. При систематичному використанні даного пілінгу поліпшується овал обличчя, шкіра стає молодшою, виглядає свіжою, відпочившою і сяючою.

PQ AGE пілінг впливає на середні і глибокі шари шкіри, але при цьому не викликає таких масштабних побічних ефектів, адже він запускає процеси самооновлення і підсилює саморегенерацію в глибинних шарах епідермісу. До складу цього пілінгу входять кислоти, спеціальні речовини, що дають виражений антивіковий ефект.

Трихлороцтова кислота - органічна і має низку позитивних властивостей. Вона надає протизапальний ефект, оскільки сильно звужує пори, регулює сало утворення в шкірі, знищує негативну мікрофлору, яка викликає запальні процеси. Активізує регенеративні властивості шкіри, що сприяє швидкій появі нових клітин. Очищує шкіру і робить її гладкою та стимулює вироблення нового колагену.

Пероксид сечовини - це суміш сечовини з перекисом водню. При попаданні на поверхню епідермісу виникає хімічна реакція, наслідком якої відбувається механічне очищення шкіри за рахунок вивільнення кисню. Пероксид сечовини володіє антисептичною дією на шкіру обличчя.

Коензим Q10 – одна з найвідоміших речовин, які застосовуються в антивіковій косметології. Він є сильним антиоксидантом, який уповільнює процеси старіння шкіри. Чим старшою стає людина, тим менше даної речовини продукується організмом. Коензим відновлює в клітинах дерми вітамін E і тим самим відновлює структуру шкіри, повертаючи їй пружність.

Койевая кислота відома в косметології своєю неймовірно висвітлюючою властивістю. Завдяки своєму хімічному складу коєва кислота запобігає синтезування меланіну шкірою під дією ультрафіолетових променів. Ця речовина відмінно справляється з високим рівнем пігментації шкіри та сприяє прискореному оновленню клітинного складу шкіри, має антибактерійні властивості.

Таке поєднання в PQ AGE пілінгу не зачіпає верхні шари шкіри, а проникає відразу всередину. На рівні серединних і серединно-глибинних шарів він надає омолоджуючий і відновлювальний ефект, який сприяє оновленню шкіри.

Присутність в пілінзі великої кількості антибактерійних речовини дозволяє виключити будь-які запальні процеси в шкірі та знищити всі патогенні мікроби. Це особливо важливо в період відновлення дерми після пілінгу.

Основні переваги пілінгу:

 • Проста і швидка процедура;
 • Безболісність;
 • Відсутність тривалого відновного періоду, пов'язаного з сильним лущенням і почервонінням шкіри;
 • Можливість проведення пілінгу в будь-який час року без обмежень на вихід з дому;
 • Поява пігментації після процедури повністю виключена;
 • Навіть один сеанс дає видимі результати;
 • Ефект як від глибокого пілінгу, але без характерного травмування шкіри.

Вся процедура займає 40 хвилин. Рекомендується курс 4-8 процедур, один раз на тиждень для досягнення максимально помітного ефекту. На рік можна проходити два повноцінних курси.

Безумовно, даний вид інноваційного пілінгу показаний в першу чергу для в'ялої і зрілої шкіри. PQ AGE пілінг прискорює обмінні процеси в клітинах дерми, позбавляє шкіру від старечих пігментних плям, звужує пори і повертає їй привабливий свіжий вигляд і здоровий відтінок.

Для жінок після тридцяти років цей метод - чудова можливість зберегти свою красу і пружність шкіри, уникаючи травматичних процедур.

Протипоказання до пілінгу:

 • Період вагітності і лактації;
 • Вірусні та бактерійні захворювання шкіри;
 • Пошкодження шкіри на ділянці, де планується проведення процедури;
 • Алергія на будь-який з компонентів, що входять до складу пілінгу;
 • Гіперчутливість шкіри.

 

Ефект після першої процедури:

 

Слідкуйте за нами!

         

Контакти

м. Львів, вул. Ю.Дороша, 3/1

Телефони:
(032) 2753671, (067) 7612556

E-mail:
yakubovych@yahoo.com
tarkomarko@yahoo.com

Надіслати повідомлення

Неверный ввод
Неверный ввод
Капча
Неверный ввод

© 2016–2020 Дермато-косметологічний центр. Всі права застережені. Створення сайту – Студія «Perfect City».