Дермато-косметологічний центр
(032) 275-36-71, (067) 761-25-56

Безін'єкційна мезотерапія

Поняття мезотерапії передбачає проникнення лікувальних речовин глибоко в тканини дерми. На відміну від звичайної, безін'єкційна мезотерапія не передбачає проколів шкіри. Проникнення діючих речовин за допомогою апарату безінєкційної мезотерапії забезпечується за рахунок електричного струму.

Для безголкової мезотерапії використовуються спеціальні ампульні препарати на водній основі. Вони підбираються залежно від стану шкіри і проблем, які необхідно вирішувати. Це можуть бути антивікові речовини, антиоксиданти, вітаміни рослинного походження, що сприяють регенерації шкіри і розгладженню зморшок, антицелюлітні та дренажні компоненти, що зменшують жирові відкладення і ефект «апельсинової кірки» або спеціальні засоби для зменшання розтяжок. Препарати надходять точно за призначенням. Доведено, що всі активні речовини потрапляють не тільки в епідерміс, але і дерму, де відбувається основний процес регенерації шкіри.

Рекомендований курс становить 4-6 процедур. Нерідко мезотерапія використовується одноразово для поліпшення стану шкіри обличчя перед важливими заходами. Демонструючи ліфтинговий ефект, зволожуючи і освіжаючи шкіру, мезотерапія підходить практично для всіх вікових груп.

Покази до процедури:

  • Ознаки старіння шкіри: подвійне підборіддя, в'ялість, зморшки і мішки під очима;
  • Надмірна чутливість і сухість шкіри;
  • Схильність до запалень;
  • Целюліт;
  • Пігментні плями;
  • Вугрові висипання та ознаки постакне;
  • Післяпологові дефекти шкіри: розтяжки, зайві жировідкладення.

Тривалість процедури становить не більше півгодини. За цей час справжній коктейль з корисних і цілющих компонентів проникає і відкладається в глибинних шарах шкіри. Таким чином, вплив триває і після того, як пацієнт залишає кабінет.

Відгуки клієнтів про лікування методом безголкового мезотерапії залишаються виключно позитивні, адже воно дозволяє буквально «зупинити мить», повернути шкірі молодість, свіжість і здоровий вигляд.

 

Слідкуйте за нами!

         

Контакти

м. Львів, вул. Ю.Дороша, 3/1

Телефони:
(032) 2753671, (067) 7612556

E-mail:
yakubovych@yahoo.com
tarkomarko@yahoo.com

Надіслати повідомлення

Неверный ввод
Неверный ввод
Капча
Неверный ввод

© 2016–2020 Дермато-косметологічний центр. Всі права застережені. Створення сайту – Студія «Perfect City».