Дермато-косметологічний центр
(032) 275-36-71, (067) 761-25-56

Татуаж або перманентний макіяж обличчя

Перманентий макіяж (мікропігментування) – косметологічна процедура, скерована на корекцію природих ліній.

Ця модна і сучасна технологія дозволяє зробити зовнішність більш привабливою, створити яскравий, індивідуальний образ, усунути природні дефекти обличчя. Ефект від процедури зберігається кілька років. Це дозволяє створити для себе новий імідж. Мікропігментування виконує свою естетичну роль коли немає іншого макіяжу: у сауні, басейні або на пляжі, зберігаючи доглянутість і підкреслюючи привабливість рис обличчя.

Перманентний макіяж не змивається, «не з`їдається» за обідом, «не пливе» від жари, його не потрібно поправляти кілька разів на день. Мікропігментування дозволяє скоротити час, який витрачається на макіяж. Потрібно тільки додати трохи тіней, помади та рум`ян.

В основі процедури перманентного макіяжу є методика точкової, порожнинної імплантації пігменту в поверхневі шари шкіри за допомогою спеціальних апаратів, що дозволяє створити бажаний контур і тон брів, очей і губ, який зберігається протягом 2 – 3 років.

В нашому центрі ми працюємо на апараті iStar 3000 (США). Стерильні одноразові аксесуари для апарату забезпечують безпечність та захист клієнта від інфекцйї. Апарат iStar 3000 вирізняється високим фіксованим ходом голки. Кожний крок голки відбувається з однаковою силою і пігмент рівномірно розподіляється у шкірі. Введення пігменту є тільки у верхній шар шкіри (епідерміс), фарба не попадає в кровоносні та лімфатичні судини. Тому процедура перманентного макіяжу виконується безкровно , без утворення рубців.

Пігменти для перманентного макіяжу виготовлені в суворій відповідності з косметичною директивою Європейської співдружності.

Перевага наших пігментів:

  • гліцеринова основа
  • висока концентрація фарбуючи речовин
  • максимальна яскравість і насиченість кольору
  • гіпоалергічні
  • стійкі до вигорання
  • містять тільки безпечні натуральні розчинники.

Якщо ви мрієте про макіяж, який ніколи Вас не підведе, завітайте до нас і перманентний макіяж вирішить Вашу проблему.

Слідкуйте за нами!

         

Контакти

м. Львів, вул. Ю.Дороша, 3/1

Телефони:
(032) 2753671, (067) 7612556

E-mail:
yakubovych@yahoo.com
tarkomarko@yahoo.com

Надіслати повідомлення

Неверный ввод
Неверный ввод
Капча
Неверный ввод

© 2016–2020 Дермато-косметологічний центр. Всі права застережені. Створення сайту – Студія «Perfect City».