Дермато-косметологічний центр
(032) 275-36-71, (067) 761-25-56

Дермаролер - терапія

У науковій літературі повна назва процедури – колаген-індукують терапія, або КІТ. Коли дермароллер тільки створювався, його призначенням була доставка активних речовин в найглибші шари шкіри з мінімальною хворобливістю. На сьогоднішній день його функції значно розширилися. Процедури дермароллер-терапії ефективні проти старіння, акне, хірургічних шрамів, целюліту і розтяжок.

Як працює дерморолер? Дермароллер у формі барабана при русі проколює шкіру на одній ділянці до 20 разів. Відбувається реакція шкіри на подібні мікротравми і стимуляцію тканинних покривів, в ході чого вивільняються різні фактори росту. Всі маніпуляції призводять до утворення нових колагенових і еластинових волокон і нових капілярів. Вони поступово вбудовуються в вищерозміщені шари дерми, в результаті чого відбувається утворення нової тканини, яка заповнює атрофічний рубець. Нові капіляри допомагають поліпшенню кровотоку, внаслідок чого відбувається відновлення пігментації. Фактори росту, які вивільняються з клітин і проколотих капілярів, сприяють стимуляції стовбурових клітин. Утворені мікроканали сприяють кращому засвоєнні терапевтичних сироваток и коктелів крізь епідермальний бар’єр в глибокі шари шкіри в 400 разів.Що ми знаємо про стовбурові клітини в шкірі? Функція стовбурної клітини - відтворення тисячі нових клітин. І якщо перші пошкоджені, то процес відтворення може призупинитися. При зникненні стовбурових клітин на шкірі з'являються зморшки, і вона стає більш млявою і в'ялою.

При застосуванні дерморолеру можливий вплив на всіх ділянках тіла, відсутність постійного ушкодження шкірних покривів, відсутність болю і кровотеч на оброблюваній ділянці шкіри, відсутність інших побічних ефектів.

Покази до застосування дерморолера:

  • Морщини – значно зменшуються дрібні морщини біля очей, позбувається від нависання верхньої повіки, згладжуються мішки під очима, підтягується та укріплюється шкіра навколо очей, підтягується шкіра в ділянці щік та вилиць, згладжуються носогубні морщини та морщини навколо роту
  • Рубці – згладжуються післяопераційні та післяопікові рубці
  • Постакне та розширені пори – усувається нерівність, бугристість шкіри, атрофічні рубці після вугрової висипки
  • Випадіння волосся – відновлюється ріст волосся, покращується густота та структура волосся
  • Целюліт, розтяжки, обвислість та дряблість шкіри.


Протипокази до проведення процедури дерморолер-терапії:

  • Цукровий діабет
  • Гемофілія
  • Вірусні та бактерійні ураження шкіри
  • Вагітність, лактація

Такі процедури можна проводити і в домашніх умовах, купивши дермароллер, який найчастіше продається під назвою - мезороллер. Важливий нюанс: довжина голок дермароллера повинна не перевищувати 0,2 – 0,3 мм. В інших випадках може знадобитися місцева анестезія і процедура повинна проводитися тільки професійним дерматологом. Необхідно пам'ятати, що подібні інструменти не можна передавати для використання іншим особам.

Слідкуйте за нами!

         

Контакти

м. Львів, вул. Ю.Дороша, 3/1

Телефони:
(032) 2753671, (067) 7612556

E-mail:
yakubovych@yahoo.com
tarkomarko@yahoo.com

Надіслати повідомлення

Неверный ввод
Неверный ввод
Капча
Неверный ввод

© 2016–2020 Дермато-косметологічний центр. Всі права застережені. Створення сайту – Студія «Perfect City».