Дермато-косметологічний центр
(032) 275-36-71, (067) 761-25-56

Zero peel

Єдиний у світі апарат із запатентованою технологією, що поєднує комплексний вплив: ⠀
- пілінгу ⠀
- електростимуляції ⠀
- електропорації

Унікальна форма лопатки для пілінгу - гачкоподібної форми, що не має аналогів у світі, створює 200 коливань за хвилину! Це відмінно підійде для глибокого пілінгу, очищення шкіри від ороговілих клітин. В наслідок дії приладу як з поверхні шкіри, так і з глибших шарів сально-волосяних проток вичищується забруднення. Жодний клієнт не залишиться байдужим та полюбить цю процедуру.

Електропорація - безголкова альтернатива мезотерапії, створена для глибокого введення поживних речовин у глибокі шаришкіри, не порушуючи її цілісності.
Міостимуляція обличчя – процедура, яка тренує групи м'язів обличчя, відновлюючи їх тонус. Терапія дозволяє позбутися дрібних зморшок, запобігти появі нових. Окрім цього, покращується кровообіг, лімфовідтік, колір шкіри, усувається набряклість, зменшуються рубці, пігментація, висипання.

Електроміостимуляція призводить до прискореного скорочення м'язів (приблизно 700р на хвилину), що викликає значно більшу витрату калорій та енергії.
Ефект від процедури можна порівняти з інтенсивними навантаженнями у спорт залі.

Апарат має вплив на лімфатичну систему, при цьому відбувається потужний лімфодренаж. Завдяки цьому з міжклітинного простору виводяться продукти обміну речовин, токсини та зайва рідина, а лімфа рівномірно розподіляється по всьому організму.

 

Слідкуйте за нами!

         

Контакти

м. Львів, вул. Ю.Дороша, 3/1

Телефони:
(032) 2753671, (067) 7612556

E-mail:
yakubovych@yahoo.com
tarkomarko@yahoo.com

Надіслати повідомлення

Неверный ввод
Неверный ввод
Капча
Неверный ввод

© 2016–2020 Дермато-косметологічний центр. Всі права застережені. Створення сайту – Студія «Perfect City».