Дермато-косметологічний центр
(032) 275-36-71, (067) 761-25-56

Антицелюлітне обгортання з використанням грязевих масок GUAM

Водорослі GUAM були відкриті Lacote Study and Research в 1986 році. Результат антицелюлітної дії грязьових масок досягається завдяки високій концентрації морських водоростей GUAM в поєднанні з каоліновою глиною. Антицелюлітні маски GUAM багаті на мінерали, макро- і мікроелементи, протеїни та вітаміни, збагачують шкіру справжнім «концентратом моря».

Грязьові обгортування GUAM – ефективний, безпечний засіб на основі морських водоростей GUAM. Маска володіє властивостями, які забезпечують позитивний результат вже після першого застосування (окружність стегон може зменшитись на 2-3 см). Грязьова маска створює ефект гірчичника, активізує роботу рецепторів, які сприяють розщепленню жирових клітин. Маска покращує мікро циркуляцію, нормалізує обмін речовин, допомагає виводити токсини із клітин всіх шарів шкіри, відновлює її тургор.

Активні речовини, які містяться в масці, володіють пролонгованою дією (24 години і більше).

Активні речовини:

  • подрібнені морські водорості
  • екстракт морської водорості фукус
  • каолінова глина
  • фітоекстракти хвоща і кінського каштану
  • ефірні масла лимону
  • вітаміни А і Е

 

Парафанго

Парафанго – це антицелюлітна процедура, яка має глибокий вплив на підшкірно жирову клітковину та безпосередній вплив на шкіру з ліфтинговим ефектом.

Вплив двох складових – парафіну та бурих водоростей – є основою дії парафанго. Парафін розігріває тіло, змушує розкритись шкірні пори та активно поглинати корисні речовини, які містяться в бурих водоростях. Одночасно із цим парафін витягує із організму зайву рідину та шлаки. За допомогою цього процесу відбувається очищення та детоксикація всього організму. На цьому ефекті базується здатність парафанго зменшити зайві сантиметри із проблемних зон.

Лікувальний вплив бурих водоростей, які є у парафанго – це виражена антиоксидантна дія, поєднання вітамінів та мікроелементів, які легко засвоюються організмом, регенеруючий ефект на клітинному рівні та ліфтинг шкіри.

Результат парафанго:

  • Лікування целюліту
  • Зменшення об’ємів
  • Омолодження шкіри
  • Пазбавлення від жирових відкладів та лишніх сантиметрів в проблемних зонах

Слідкуйте за нами!

         

Контакти

м. Львів, вул. Ю.Дороша, 3/1

Телефони:
(032) 2753671, (067) 7612556

E-mail:
yakubovych@yahoo.com
tarkomarko@yahoo.com

Надіслати повідомлення

Неверный ввод
Неверный ввод
Капча
Неверный ввод

© 2016–2020 Дермато-косметологічний центр. Всі права застережені. Створення сайту – Студія «Perfect City».